אודות מרכז הנדל"ן

קהילת נדל"ן חזקה ואיכותית

מרכז הנדל"ן הוא גוף התוכן המוביל של ענף הנדל"ן בישראל, אשר מרכז את כל התוכן המקצועי הרלוונטי והעדכני ביותר, במגוון פלטפורמות: אתר אינטרנט, הכשרות מקצועיות וכנסים בעולם הנדל"ן הישראלי.

בקמפוס של מרכז הנדל"ן נערכים קורסים, השתלמויות והכשרות בכל תחומי הנדל"ן, והוא מיועד לאנשי נדל"ן ובעלי מקצועות חופפים לתחום.

הכנסים המקצועיים הנערכים ביוזמת המרכז הם חלק מהאירועים המרכזיים ביותר הנערכים בכל שנה ומיועדים לאנשי מקצוע, יזמים, נציגי רשויות, עורכי דין וכד'. פסגת הנדל"ן, בהפקת המרכז לנדל"ן, הוא האירוע המקצועי המשמעותי ביותר של ענף הנדל"ן, אשר מושך אליו את הגורמים החשובים ביותר במשק.

אתר האינטרנט של המרכז לנדל"ן, בהובלת דרור מרמור, מציע את כל החדשות העדכונים של ענף הנדל"ן, לצד ניתוחי עומק ומאמרי דעה של מומחים בתחומם. כל הכתבות העדכניות מהאתר זמינות לקריאה גם באפליקציה הייעודית והנוחה של מרכז הנדל"ן. האתר של מרכז הנדל"ן הוא פלטפורמת האונליין היחידה בישראל אשר חיה ונושמת נדל"ן - והוא נותן ערך מוסף מקצועי לאלפי מבקרים בכל חודש.

בנוסף, מרכז הנדל"ן מוביל מספר פעילויות תוכן משמעותיות המהוות בסיס ידע חשוב לכל הגורמים בענף, כגון 'המדד להתחדשות עירונית', המדרג את החברות המובילות בפינוי-בינוי ותמ"א 38 בישראל. המרכז הוביל בשנים האחרונות פעילויות נרחבות בשיתוף גופי תוכן מובילים, ביניהם ידיעות אחרונות ואתר וואלה!

מרכז הנדל"ן גאה לקחת חלק בלתי נפרד מההתפתחות של ענף הנדל"ן בישראל, ולהיות אחד הגורמים המשפיעים באופן רוחבי על כל השחקנים בקהילת הנדל"ן המקומית: מחברות הבנייה, היזמים, ספקי השירותים, הרשויות והרגולטורים ועד לקוחות הקצה.

200 +

מעל 200 מפגשי
תוכן בשנה

5,000 +

מעל 5,000 משתתפים באירועים בשנה

50,000 +

מעל 50,000 אנשי נדל"ן הנחשפים לתכנים בכל חודש

צוות הנהלת המרכז

מיכאל אסף מנכ"ל משותף

דן קצ’נובסקי מנכ"ל משותף

דרור מרמור עורך ראשי

רמי מיכאלי סמנכ"ל מכירות

משה הדדי סמנכ״ל תפעול

רפי רפאל מנהל כספים

מוריה צברי מנהלת משרד

ענבל גדעון מנהלת פרוייקטים

חגי בר לב מנהל פרוייקטים

גלית אייזנברג יועצת לימודים

יוסי ניסן כתב ועורך

מריה קצ'נובסקי מנהלת חשבונות

בטי דאר מנהלת מכירות

סתיו שדה מעצב גרפי

נתנאל שטרית יועץ לימודים

אביה מלול יועצת לימודים

אל תפספס את החדשות והאירועים בענף הנדל"ן

הצטרף לאלפי אנשי נדל"ן

צור קשר

לכל שאלה ניתן לשלוח לנו הודעה ונחזור בהקדם

או חייגו עכשיו 074757944

צור קשר

הרשם לקבל עדכון כאשר נפתחת ההרשמה

או חייגו עכשיו 074757944

הצטרף לרשימת התפוצה

הצטרף ל-30,000 אנשי נדל"ן המגיעים לאירועים שלנו

או חייגו עכשיו 074757944