מרכז הנדל"ן ואיגוד מהנדסי הערים בישראל מציגים:
מרכז הנדל"ן ואיגוד מהנדסי הערים בישראל מציגים:
מפת הנדל"ן בערי ישראל לשנים הבאות
קורס ייחודי בהנחיית מהנדסי הערים

מהנדסי ערים מרכזיות במדינה מציגים את כל התוכניות, כל המגמות, כל כיווני הפיתוח והמפות העירוניות העתידיות - ומעניקים לכם, מקצועני הנדל"ן, את הפריוולגיה לנצל מידע מוסמך ייחודי, להיערך ולתכנן נכון יותר, לנצל הזדמנויות טובות יותר ואולי אף לשרטט מחדש את תחומי הפעילות שלכם.

לקבלת סילבוס השאר פרטים בטופס

אם יש "אורים ותומים" בעולם הנדל"ן, אם יש מי שמחזיקים במידע העתידי בתחום, שיודעים (וקובעים) כיצד תיראה מפת העתיד – מה יאושר ומה לא, מה יזכה לתמיכה או לעיכוב מצד הרשות המוניציפלית – אלה ללא ספק מהנדסי הערים. בקורס שטרם נראה כדוגמתו בענף, יעלו על הבמה זה אחר זה מהנדסי הערים המרכזיות במדינה, ויציגו בפני קהילת הנדל"ן המקצועית את תכניות ההתחדשות העירונית בעירם לצד ההיבטים הקשורים בכך מבחינת תכנון תשתיות ופתרונות תחבורה.

התוכנית, פרי שיתוף פעולה בין מרכז הנדל"ן לאיגוד מהנדסי הערים, מעניקה לך הזדמנות נדירה לשמוע ממקור ראשון, לא משפטים קצרים או רמזים חטופים, אלא משנה סדורה ומלאה של הנדסת כל עיר ועיר, ולקבל על מגש של כסף פירוט עדכני של תכניות ההתחדשות העירונית המפורטת של העיר.

מנהל אקדמי

אבנר אקרמן

מהנדס העיר נתניה

המרצים

אריאל וטרמן

מהנדס העיר חיפה

עודד גבולי

מהנדס העיר תל אביב

גיא קפלן

מתכנן מחוז מרכז

דורון חזן

מהנדס העיר אשדוד

עפר גרידינגר

מנהל האגף לתכנון העיר
עיריית ירושלים

שרית צולושין

מהנדסת העיר גבעתיים

ליאת בן אבו

מהנדסת העיר אור יהודה

שרון דינור

סגנית הממונה המחלקה לתכנון עיר ירושלים

אילנה בראף

שותפה בכירה הררי טויסטר משרד עורכי דין

שוקי פתאל

מהנדס העיר בת ים

עליזה זיידלר

מהנדסת העיר רמת גן

מייק סקה

מהנדס העיר הרצליה

חווה ארליך

מהנדסת העיר פתח תקווה

דורון מגיד

מהנדס תחבורה ומתכנן ערים. מנהל שותף ש. קרני מערכות תנועה ותחבורה

עירית טלמור

מהנדסת העיר רמת השרון

איתן בן צבי

מהנדס העיר יהוד נמונוסון

למי נועד הקורס?

יזמי נדל"ן
מנהלי פיתוח עסקי בנדל"ן
עורכי דין מקרקעין
אדריכלים ומתכננים

הקורס יתמקד בין היתר בנושאים הבאים

תכניות המתאר העכשוויות והעתידיות של ערי ישראל

גבולות הגזרה של כל עיר, וודאות ושקיפות תכנונית, חשיפת הזדמנויות ואפיקי פעולה אשר יזכו להעדפה ולקיצור תהליכי אישור מצד וועדות התכנון.

קרא עוד
תכניות התחדשות עירונית

אזורי העדיפות לפרוייקטי התחדשות העירונית תמ"א 38 ופינו בינוי, השתלבות אפקטיבית ונטילת חלק בתוכניות הפיתוח השונות של אזורי העיר.

קרא עוד
ציפוף מרכזי ערים

היכרות מעמיקה עם האסטרטגיות הייחודיות של כל רשות מקומית בתחום ציפוף מרכז העיר וטיפוחו כמוקד פעילות יעילה ומשגשגת מבחינה כלכלית, חברתית ותרבותית.

קרא עוד
עירוב שימושים

תכניות העירייה ושיטותיה לקידום גישת עירוב שימושים, הסרת אי הוודאות והבנת התנאים וההגבלות, לצד ההזדמנויות השונות, הנובעות מתפיסת התכנון של העיר וצביונה.

קרא עוד
תשתיות תחבורה

תכנית אב לחתבורה של העיר, אסטרטגיית תכנון קווי תחבורה ציבוריים במטרופולין, תכניות והסדרי תנועה צפויים לשנים הבאות והשפעתם על שכונות ואזורים ברחבי העיר.

קרא עוד
הסכמי גג

בחינה מקיפה ומעמיקה של הסכם הגג בין העיריה למדינה ואופן היישום שלה, ההזדמנויות הייחודיות ליזמים והדרכים האפקטיביות לניצולן המהיר.

קרא עוד
פיתוח אזורי תעסוקה

תכניות הרשות המקומית לפיתוח אזורי תעסוקה ותעשייה; חשיפת הזדמנויות בדמות זמינות המגרשים, הקצאתם בפטור ממכרז וסבסוד בהוצאות פיתוח התשתיות.

קרא עוד
ממליצים על הקורס

לקבלת סילבוס השאר פרטים בטופס

מתי?
הקורס יתקיים בימי שני בשעות 17:00-20:30
4/3/2019 עד ה 20/5/2019

איפה?
מרכז רבין, חיים לבנון 8 תל אביב.
טלפון המרכז: 074-7579011

אודות מרכז הנדל"ן

עולם הנדל"ן בישראל מאופיין בתנאים משתנים ללא הרף. שחקנים רבים המגיעים מאסכולות מקצועיות שונות יוצרים מורכבות ורב תחומיות המחייבים את העוסקים בענף להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואינטלקטואלי. לאור תנאים אלו הוקם מרכז הנדל"ן.

מרכז הנדל"ן מהווה זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף ומוביל את השיח המקצועי בתחום הנדל"ן בישראל. המרכז שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם בין אנשי המקצוע ועם מקבלי ההחלטות.

המרכז מאגד בתוכו אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחום הנדל"ן ומציע תכניות העשרה שנתיות – קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.

הגלישה באתר הינה כפופה בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות

השאר פרטים

לקבלת מידע ופרטים נוספים על הקורס:

או חייגו עכשיו 074-7579011
לפרטים ולהרשמה לחצו כאן