בעקבות הביקוש נפתח מחזור נוסף:

קורס הכנת דו"ח אפס
כולל סדנה מעשית

עד כמה דו"ח אפס קולע למציאות? מה מפיקים ממנו הבנקים, מה הוא מגלה ליזמים, ומה לומדים ממנו הלקוחות הסופיים? האם יש בכלל טעם לצפות את הכל מראש ולהעריך עלויות ותזרים, כאשר הבלתי צפוי הוא הדבר הכי צפוי בכל פרויקט נדל"ני? האקסל סופג הכל, אבל איך נדע לכמת במדויק פרויקט שלם לתוך קובץ מחשב אלקטרוני? זה הזמן ליישר קו עם הידע הפרקטי ביותר להצלחת פרויקט הנדל"ן הבא שלכם

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הקורס:

אומרים שהאקסל סופג הכל. זה נכון, אבל איך נדע לכמת במדויק פרויקט שלם את תוך קובץ מחשב אלקטרוני.

בפרויקט נדל"ן זה קשה שבעתיים, שכן ככל שמדובר על פרוייקט מורכב כך נדרשת התמחות והבנה יתרה במספר תחומים. לצורך כך, הוקם קורס ניהול סיכונים והכנת דוחות אפס במרכז הנדל"ן, שתכליתו להעניק את הכלים והיסודות לכלל המרכיבים ותרגומם כזכויות ועלויות 'מהשטח אל הנייר'. במהלך הקורס יעבירו ראשי התחום שיעורים מעניינים המשלבים חומרים פרקטיים ועיונים לבחינת כדאיות פרויקט תוך התייחסות לכלל מרכיביו, בין היתר כימות הזכויות, תקצוב הפרויקט הערכת עלויות בניה, מימון, כלליות, בחינת היבטי מיסוי והיטלים וסוגיות נוספות עד לשורה התחתונה.

תחילת הקורס: 30/7/2019.

פתיחת הקורס 30.07.2019
שעות הקורס ימי שלישי בשעות 17:00-20:30
היקף הלימודים 11 מפגשים 44 שעות אקדמיות
מיקום מרכז יצחק רבין, תל אביב

מנהל אקדמי

רון מזור

שמאי בנק לאומי

המרצים

עו"ד אסף אנגלרד

ראש מחלקת מימון ובנקאות במשרד המבורגר עברון ושות'

עו"ד רמי מנוח

שותף במשרד עו"ד ברוך, י. מנוח ושות'

יקי רייסנר

מנכ״ל ובעלים חברת רייסדור

טארק דיביני רו"ח (עו"ד)

שותף באשכול המיסים ומנהל מחלקת מיסוי נדל"ן

חווה ארליך

מהנדסת העיר פתח תקווה

דני מור

סמנכ"ל פיתוח עסקי (שמאי מקרקעין), קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ

איתי שניידר

מנכ"ל דקל

יעקב סיסו

שותף קרן יסודות

אבירם אליאס

שותף מידבד כלכלה הנדסית

אדריכל אסף שאול

שותף במשרד האדריכלים CPSL

ירון בלנק

מנכ"ל חברת "גלים" ושותף במכלול פתרונות מימון

עו"ד אייל בלכר כהן

סמנכ"ל קרן יסודות

אריק אברוקין

בעלים bld group

למי נועד הקורס?

יזמי נדל"ן
עו"ד מקרקעין
כלכלנים
בעלי רקע בתחום הנדל"ן

הקורס יתמקד בנושאים הבאים

מבוא לדו"ח אפס

בניית דו"ח אפס וזיהוי נקודות החוזק והתורפה הכלכליות של הפרויקט, הדרכים למנוע בעיות והפתעות תזרימיות, ובעיקר – את הכלים לפתירתן במהירות כאשר הן מתרחשות.

קרא עוד
ניתוח עלויות ותקציבי פרוייקט

העמקה בעלויות בנייה בניית כתבי כמויות וניהול תקציבי נכון כחלק מבניית דו"ח אפס.

קרא עוד
קביעת שווי הפרוייקט

ניתוח השמאי בדו"ח אפס הוא חלק מהותי, הבנת מתודולוגית לקביעת שווי ורווחיות הפרוייקט הינם היסוד להצלחה או כישלון של פרוייקט נדל"ן

קרא עוד
היבטים משפטיים

היכרות מעמיקה עם החבויות המשפטיות בעת גיוס מימון לפרוייקט נדל"ן. ליווי משפטי שוטף של הפרויקט, היבטים משפטיים הקשורים למימון, מנקודת הראייה של הגוף המממן ושל היזם.

קרא עוד
היבטיים מיסויים

תכנון מס נכון ומדויק, מתוך הבנה ולקיחה בחשבון של כל היבטי המיסוי הרלוונטיים לפרויקט פינוי בינוי; מיסוי דייר ומיסוי יזם, סוגיות מיסוי שבח, היטלי השבחה ומיסים עקיפים.

קרא עוד
מימון וליווי בנקאי וחוץ בנקאי

הליווי והגיבוי הבנקאי הוא חלק בלתי נפרד מעסקת נדל"ן, קל וחומר בפרוייקט בו הערבות הבנקאית הינה משענת האמון של הדיירים בתהליך. בניית הדרך המנצחת להשגת מימון מקסימלי לפרוייקט.

קרא עוד
היבטי תכנון ורגולציה

ניתוח סיכונים - תכנית חכמה חייבת לשקלל גם תרחישי סיכון אפשריים. בקורס תלמדו לזהות את נקודות החוזק והתורפה בהיבטי המימון לפי סוג עסקה, בין אם התחדשות עירונית, קבוצת רכישה או קומבינציה, את הדרכים למנוע בעיות והפתעות, ובעיקר – את הכלים לפתירתן במהירות כאשר הן מתרחשות.

קרא עוד
התנהלות מול שותף מקומי

ברוב פעילויות הנדל"ן בחו"ל דרוש שותף מקומי המכיר את הסביבה והאזור, בקורס נלמד כיצד להוביל פעילות מול שותפים מקומיים, מה השיקולים לבחירתו את השאלות שצריך לשאול בעת ביצוע עסקה.

קרא עוד

ממליצים על הקורס

"

"קורס שיווק פרוייקטים בנדל"ן" הינו אחד הקורסים החדשניים ופורצי הדרך של המרכז, אשר מבטיח למשתתפיו ידע ייחודי ויתרון תחרותי מובהק הודות לרכישת ידע מקצועי בתחום שנתפס עד כה לחלק לא אינטגרלי ולא מובן מאליו בעולם הנדל"ן המסורתי.

מוטי זייד, מנכ"ל זייד את זייד שמאים וכלכלנים בע"מ

"קורס פותח ראש, פוקח עיניים, ולמען האמת מרגש עד דמעות... אני לא מסוגלת לחשוב איך היו נראות המכירות שלי בלי המידע הקריטי והגאוני שקיבלתי כאן"

תרצה אייזן, סמנכלית שיווק, ירושלים

"הלוואי וכל השקעה בחייכם תהיה רווחית כל כך, כמו ההשקעה בקורס שיווק פרויקטים בנדל"ן"

אלונה צימרמן, יועצת השקעות, נתניה

"המרצים מעבירים את הידע בצורה מדויקת, רלוונטית ובתחומים שונים התורמים בהורדת אי הודאות ויצירת מפת ידע כוללת על התחום, העוזרת להתנהל נכון ביום יום, ולהימנע מטעויות ומכשולים שעולים הרבה מאוד כסף"

אור הרפז, מנהל פיתוח עסקי חברת אאורה ישראל

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הקורס:

או חייג עכשיו 074-7579011

אודות מרכז הנדל"ן

עולם הנדל"ן בישראל מאופיין בתנאים משתנים ללא הרף. שחקנים רבים המגיעים מאסכולות מקצועיות שונות יוצרים מורכבות ורב תחומיות המחייבים את העוסקים בענף להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואינטלקטואלי. לאור תנאים אלו הוקם מרכז הנדל"ן. מרכז הנדל"ן מהווה זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף ומוביל את השיח המקצועי בתחום הנדל"ן בישראל.
המרכז שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם בין אנשי המקצוע ועם מקבלי ההחלטות. המרכז מאגד בתוכו אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחום הנדל"ן ומציע תכניות העשרה שנתיות – קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.

לפרטים ולהרשמה לחצו כאן