מרכז הנדל"ן גאה להציג:

קורס ניהול פרויקטים בבנייה
לאנשי נדל"ן

כולל סדנה מעשית

אי ודאות יום יומית והוצאות בלתי מתוכננות ובלתי צפויות מראש הם חלק בלתי נפרד מכל פרויקט בעולם הנדל"ן. אי לכך, ניהול נכון של פרויקט בנייה, קטן כגדול, הוא תחום הכרחי בעולם שבו נדרשת רמת מקצועיות ומיומנות גבוהה, בפרויקטים המורכבים מאינספור רכיבים ופרטים ודרישה לסנכרון בתוך לוחות זמנים רבים ועמוסים. מנהל הפרויקט אחראי על כל השלבים, מהתכנון הראשוני ועד הביצוע הסופי, ולכן עליו להיות מצויד במיטב הידע התיאורטי מחד ובכלים מקצועיים ומעשיים מאידך.

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הקורס:

מרכז הנדל"ן מרים את הכפפה ופותח בפני אנשי הנדל"ן את השער לעולם ניהול הפרויקטים – בקורס מקיף, מרתק וחדשני עם אנשי מקצוע בכירים ומובילים בתחומם.

אנשי מקצוע מתחום הבנייה, ההנדסה, האדריכלות ושמאות המקרקעין הקורס הזה הוא בשבילכם. קורס מיוחד שעורך מרכז הנדל"ן פותח בפני אנשי הנדל"ן את השער לעולם ניהול הפרויקטים – בקורס מקיף, מרתק וחדשני עם אנשי מקצוע בכירים ומובילים בתחומם. הקורס מספק מבט רוחבי על ניהול הפרויקט מהזווית היזמית, האדריכלית, המשפטית ועוד. הקורס מדריך כיצד לנהל את הסיכונים באתר, כיצד לנהל את לוח הזמנים, את האחזקה השוטפת של האתר, את בחירת הספקים ועוד.

ב-11 מפגשים ממוקדים – עמוסי ידע ויצירתיות, בהנחיית בכירי התעשייה המובילים בענף – ריכזנו עבורך את כל הכלים, השיטות, האסטרטגיות והטקטיקות, בשילוב הידע הפרקטי הדרוש על מנת לנהל ולהוביל בהצלחה פרוייקט נדל"ן באופן בטוח ורווחי. תחילת הקורס: 30/4/19.

פתיחת הקורס 30/4/19
שעות הקורס ימי שלישי בשעות 17:00-20:30
היקף הלימודים 11 מפגשים 44 שעות אקדמיות
מיקום מרכז יצחק רבין, תל אביב

מנהל אקדמי

ארי אוריאלי

מנכ"ל just manage לשעבר מנכ"ל תדהר בנייה

המרצים

אהוד צין

לשעבר סמנכ"ל הנדסה ובינוי בקבוצת מליסרון

ד"ר יואב סרנה

יו"ר ושותף, חב' אפשטיין ניהול פרוייקטים

גיל שטיין

ייעוץ סטטוטורי ותעופתי

דנה סנדר

מנכ"ל ארנו קפיטל

יוסי זגדנסקי

מנכ"ל מ.י. ישראלית סוכנות לביטוח

ערן שילר

מורן שילר מהנדסים

יעקב בן שלוש

Just Manage סמנכ"ל

גיל מעיין

מנכ"ל מיקדן

עו"ד עמרי כץ

שותף במשרד עו"ד מילמן כץ ושות'

ארנון כ"ץ

בעלים M-Bios ייעוץ, ליווי ונהול פרויקטים והתקשרויות

עמית מימוני

מנכ"ל ובעלים של חברתי מימוני הנדסה ויעוץ בע"מ

יאיר אב גיא

יו"ר א.י.שהם איכות בע"מ

יגאל צ'ודנר

מנכ"ל נתיבי הקמה

למי נועד הקורס?

הקורס מיועד לאנשי מקצוע בענף הנדל"ן, הפועלים בתחום ומעוניינים ללמוד ולהעמיק את הידע בתחום ניהול הפרויקטים.

אנשי נדל"ן ותשתיות

הרוצים להבין את השיטות, הדגשים, התכנון והעקרונות לניהול פרויקט בנייה.

מהנדסי בנייה

המומחים בהיבטי ההנדסה, ומעוניינים למנף את הידע שלהם ולהבין את המתודות הנכונות לניהול פרויקט סדור ומוצלח.

שמאים

המומחים בהיבטי התמחור והשמאות, ומעוניינים להיכנס לתחום של ניהול פרויקטים על כל היבטיו.

קבלני בנייה

המומחים בהעלאת תכניות מהנייר אל השטח, ומעוניינים ללמוד מתודות ודרכים לניהול פרויקט בצורה מובנית שתחסוך להם בהוצאות.

הקורס יתמקד בנושאים הבאים

השלבים בהקמת פרויקט בנייה

משלב הייזום ועד שלב סיום המוצלח עובר פרויקט הבניה דרך שלבים קריטיים של איפון, תכנון, ביצוע, ובקרה. לכל שלב משמעות רבה ומנהל הפרוייקט מעורב ומנצח על כל השלבים.

קרא עוד
הגדרת תפקיד מנהל הפרויקט

מנהל הפרוייקט הוא הגשר ואיש המפתח המקשר בין היזם, הקבלן האדריכל וגורמים רבים נוספים. לכל גורם דגשים חשובים וזווית ראיה משמעותית לגבי ניהול הפרוייקט שילמדו במהלך הקורס.

קרא עוד
היתרי בניה וטופס 4

מנהל פרויקט עם ניסיון בנושא הרישוי יכול לקצר תהליכים בקבלת ההיתר לעומת מצב בו הכל תלוי באדריכל כדי להשלים את הדרישות הרבות לצורך קבלת ההיתר.

קרא עוד
הכנת תקציב ותכנון המימון בפרויקט בניה

בניית אומדן תקציב ראשוני, ניהול ובקרת התקציב , מימון הפרויקט והתקשרויות עם קבלנים נבחרים בניית לוח זמנים מוערך לפרויקט, בניית תקציב סופי לביצוע.

קרא עוד
הכנת מכרז

הכנת מכרז קבלנים ברמה גבוהה הכולל חומרים הנדסיים, משפטיים ומסחריים כך שניתן יהיה בזמן קצר להפוך אותו להסכם קבלן סגור שיגן על היזם ויצמצם את חילוקי הדעות.

קרא עוד
עקרונות לתכנון לוח זמנים

תכנון לו"ז פרטני ומעמיק המפרט את תהליך הפרויקט משלב היזום ועד שלב המסירה ללקוח.

קרא עוד
ניהול סיכונים

תהליך לזיהוי, הערכה, ותעדוף של סיכונים, אשר בעקבותיהם יתבצע יישום פעולות מתואמות על מנת למזער, לפקח ולבקר את ההסתברות ו / או את ההשפעה של אירועים בלתי צפויים.

קרא עוד
תכנון רכש, התקשרויות ובחירת ספקים

מתודולוגיות לבניית תכנית רכש, ניהול חוזים והתקשרויות עם קבלים וספקים, הזמנות קנייה וניהול התחייבויות חוזיות.

קרא עוד
היבטים משפטיים

כיום המשקל המשפטי בפרויקטים תופס משקל רב אל מול ההנדסה, על כן יש לנהל את התחום המשפטי על מנת לקבל פרויקט ללא חריגות תקציביות ותביעות משפטיות

קרא עוד
עקרונות BIM

Building Information Modeling היא שיטה המאפשרת להציע תכנון מדויק ואיכותי לכל שלבי הפרויקט. שימוש במודל לוחות זמנים bim מאפשר לקצר את זמני התכנון והביצוע של הפרויקט, תוך ניהול סיכונים איכותי ויעיל וקיצוץ בעלויות.

קרא עוד
בטיחות בבניה

אתר הבנייה הוא מלכודת של סיכונים משתנים. הכרה והבנת מהלכי הבנייה והתוכניות, ייעוץ בטיחות וסקר סיכונים לאתר הבנייה כחלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה, ימנעו פגיעה בנפש ונזקים ברכוש ולאיכות הסביבה.

קרא עוד
ניהול איכות

ניהול מנגנון הבקרה והבטחת האיכות בבניה, נעזר בתוכנות מחשב מתקדמות המסייעות לעקוב אחר כל ממצאי הבדיקות השונות. הקורס יציג שיטות ומערכות שונות לניהול איכות.

קרא עוד

ממליצים על הקורס

"

"השתתפתי בקורס נדלן מניב של מרכז הנדל"ן. הקורס היה מעשיר ומקיף ומותאם לאנשי מקצוע. משתתפי הקורס היו רובם ככולם בעלי תפקידים בתחום הנדל"ן. מעבר ללימודים, הקורס מהווה זירה מקצועית ליצירת קשרי עבודה ונטוורקינג. ממליץ בחום"

גלעד שריג, בנק הפועלים

" תחום הנדל"ן המניב חולש על המון תתי תחומים ונישות מקצועיות. הקורס הבהיר לי לראשונה במה עלי להתמקד ומה הנקודות להצלחה"

ירון ביסמוט, יזם נדל"ן, תל אביב

" היכולת להצליח בשוק הינה הבנה מעמיקה וכלכלית, הקורס העניק לראשונה באופן סדור את הכלים לניתוח עסקאות והבנת מאקרו לאן השוק פונה"

סימה מאור - מנהלת התחדשות עירונית בחברת ארזים (ג.י.א) בע"מ מקבוצת אורון אחזקות והשקעות בע"מ

השתתפתי בקורס של מרכז הנדל"ן , לא החסרתי מפגש אחד כי הקורס מרתק ומלמד. קיבלתי המון כלים פרקטים שמסייעים לי בעבודתי כיועצת משפטית בחברה. רוצה לציין את סגל המרצים המחויב . מומלץ ביותר

עינב אלגאוי , יועצת משפטית בקידן הנדסה

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הקורס:

או חייג עכשיו 074-7579011

אודות מרכז הנדל"ן

מרכז הנדל"ן נוסד על מנת להוות זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף. המרכז הוקם לאור התנאים הסביבתיים המשתנים ללא הרף, ולאור מורכבות ורב תחומיות הענף המחייבים את השחקנים להתחבר למקור מידע עדכני,מעמיק ואקטואלי. המרכז, שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם הציבור ועם מקבלי ההחלטות. המרכז מציע תכניות העשרה שנתיות-קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי ו טיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.

לפרטים ולהרשמה לחצו כאן