מרכז הנדל"ן גאה להציג:

קורס פינוי בינוי 360°

פינוי בינוי נחשב לפרויקט המורכב ביותר בנדל"ן הישראלי, אולם מאחורי הדלת הכבדה ביותר מסתתרת ההזדמנות הגדולה ביותר. פינוי-בינוי הולך ומבסס את מעמדו כמודל היציב והאולטימטיבי בשוק הדיור והשחקנים המיומנים שישכילו לפצח את השיטה ולהתמודד עם האתגרים, ייהנו משוק דל מתחרים ומרווחים חסרי תקדים.

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הקורס:

קורס פינוי בינוי היחיד מסוגו בארץ - ליזמים ואנשי מקצוע בכירים בנדל"ן

קורס מושקע, מקצועי ומתקדם, המועבר על ידי קברניטי הענף אשר חוו על בשרם את המורכבות של הוצאת פרויקט פינוי בינוי לפועל. הקורס פרקטי ומעשי מאוד, בו יפורקו לגורמים כל הסוגיות, ההיבטים, ההזדמנויות והאתגרים שבדרך, ותוצג בפניכם משנה סדורה כיצד לגשת לפרויקט בתבונה, לנהל ולהוביל אותו ללא היסוס עד להצלחה הגדולה.

פתיחת הקורס 22/09/19
שעות הקורס ימי ראשון בשעות 17:00-20:30
היקף הלימודים 11 מפגשים 48 שעות אקדמיות
מיקום מכללת מרכז הנדל"ן- בניין ב.ס.ר 1 , קומה 23 , רחוב בן גוריון 2 , רמת גן

מנהל אקדמי

מר יוסי בר דוד

מנהל תחום התחדשות עירונית ויזמות מגורים מקבוצת שלמה

המרצים

גיל שנהב

בעלים כנען שנהב אדריכלים

ירון בלנק

מנכ"ל גלים

יקי אמסלם

מנכ"ל קבוצת אלמוג

עו"ד ורד אולפינר

שותפה בחברת EY

עו"ד ורו"ח יוסי אלישע

משרד יוסי אלישע קלדרון ושות' עורכי דין

עו"ד יריב בר דיין

מייסד משרד יריב בר דיין

איילת רוסק

מנכ"ל מכלול התחדשות עירונית פתרונות נדל"ן

זיו כספי

מייסד גינדי - כספי

ניר שמול

מנכ"ל שניר

דניאלה פז

בעלים ומנכ"ל,
פז כלכלה והנדסה

גדי דהן

יועץ משפטי של עמידר

עו"ד אביב טסה

מייסד משרד עו"ד אביב טסה

עו"ד ישי איצקוביץ

שותף, מנהל מחלקת עסקאות הנדל"ן באגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'

נחמה בוגין

שמאית מקרקעין ומשפטנית

עו"ד רונן ירדני

שותף בכיר ומנהל מחלקת התכנון והבניה של משרד המבורגר עברון ושות'

ניר ינושבסקי

סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת ינושבסקי

אברהם ללום

מייסד משרד עורכי דין אברהם ללום ושות'

למי נועד הקורס?

הקורס מיועד ליזמים ואנשי מקצוע בכירים בענף, המעוניינים להוביל את תחום הפינוי בינוי בחברתם.
יזמי נדל"ן

המעוניינים לקפוץ למים העמוקים ביותר בענף הנדל"ן, ולהוביל פרויקטי פינוי בינוי גדולים, ארוכי טווח ועתירי הון.

עורכי דין מקרקעין

המעוניינים להעמיק את הידע המקצועי שלהם בתחום זה, לצד ההיבטים החוקתיים והקניינים, לצורך לקיחת חלק בפרויקטים מסוג זה.

שמאים, מהנדסים, אדריכלים

המעוניינים להבין את התמונה הכוללת בניהול פרויקט פינוי בינוי, בעלי המקצוע המרכזיים המהווים את עמוד התווך בהובלה וניהול פרויקטי פינוי בינוי.

קבלני בנייה

המעוניינים להבין את מגוון אלטרנטיבות המימון בענף, לגייס כספים במהירות ובבטחה תוך תכנון תזרים מדויק

הקורס יתמקד בנושאים הבאים

מבוא לפינוי בינוי

הבנת היסוד והדנ"א של תוכנית פינוי בינוי, ההבדלים המהותיים בינה לבין תחומי נדל"ן אחרים - והבסיס לכל ההשלכות וההזדמנויות הנגזרות מהבדלים אלה

קרא עוד
מודלים בפינוי בינוי

סקירה רחבה של מודלים שונים בפינוי בינוי, והדרך לבניית המודל המוצלח ביותר בהתאם למאפייניו של כל פרוייקט: מקסום מכפיל הדירות (היחס בין דירות מפונות לדירות חדשות), מול ערך מרכיב הקרקע ועוד.

קרא עוד
תקשורת ומו"מ עם דיירים

תקשורת נכונה ומשכנעת מול דיירים, עקרונות החוזה, התמודדות עם התנגדויות וטיפול אפקטיבי בסרבנות, שיתוף פעולה מוצלח מהפגישה הראשונה ועד להחתמה מלאה של דיירי המתחם.

קרא עוד
חוק ומשפט

היכרות מעמיקה עם החבויות המשפטיות המוטלות על היזם בפינוי בינוי. ליווי משפטי שוטף של הפרויקט, היבטים משפטיים הקשורים להתקשרויות בין היזם לדיירים, ליועצים, לקבלנים ולנותני שירות אחרים.

קרא עוד
תכנון ובניה

פרוייקט פינוי בינוי מורכב מסעיפים רבים ופספוס קל של אחד מהם עלול להוריד לטמיון פרוייקט שלם. בקורס יילמדו הדרכים לתכנון אופטימאלי של הפרוייקט - כלכלית, מקצועית וביצועית; ממה להיזהר ומה יש לקחת בחשבון בטרם היציאה לדרך.

קרא עוד
ניתוח שמאי

השמאות בפרוייקט פינוי בינוי הינה פונקציה בעלת אתגר ואחריות רבה, כלפי שני הצדדים: הדיירים והיזמים. הקורס יעסוק בהשפעתו של השמאי על כל שלבי הפרויקט, מבדיקת הכדאיות ועד קביעת סכום התביעה במקרה של דייר סרבן ועוד.

קרא עוד
ניתוח והיערכות כלכלית

ניתוח כלכלי של הפרויקט מזוית היזם והקבלן. בניית דו"ח אפס וזיהוי נקודות החוזק והתורפה הכלכליות של הפרויקט, את הדרכים למנוע בעיות והפתעות תזרימיות, ובעיקר – את הכלים לפתירתן במהירות כאשר הן מתרחשות.

קרא עוד
היבט המיסוי

תכנון מס נכון ומדויק, מתוך הבנה ולקיחה בחשבון של כל היבטי המיסוי הרלוונטיים לפרויקט פינוי בינוי; מיסוי דייר ומיסוי יזם, סוגיות מיסוי שבח, היטלי השבחה ומיסים עקיפים.

קרא עוד
ליווי מימוני

הליווי והגיבוי הבנקאי הוא חלק בלתי נפרד מעסקת נדל"ן, קל וחומר בפרוייקט בו הערבות הבנקאית הינה משענת האמון של הדיירים בתהליך. בניית הדרך המנצחת להשגת מימון מקסימלי לפרוייקט.

קרא עוד
רשויות ובירוקרטיה

פרויקט פינוי בינוי חוצה צמתים חוקתיים רבים, בקורס יושם משקל רב על המעורבות הרגולטורית, דרך ועדות מחוזיות ומקומית, ייסקרו תהליכים מורכבים בפינוי בינוי, ויינתנו כלים להתמודדות עם ביורוקרטיה לצד קיצורי דרך מוכחים מול הגורמים הרלוונטיים.

קרא עוד
שיווק פרוייקטים

גולת הכותרת של הפעילות, השלב בו קוצרים את פירות ההשקעה הרבה. הקורס יעניק לכם אסטרטגיות מנצחות לשיווק יעיל ומהיר של הדירות החדשות לרוכשים חדשים ומאושרים.

קרא עוד
ניתוחי מקרי בוחן בשטח

דוגמא אחת שווה אלף מילים. סיור בשטח והצגת אחורי הקלעים של פרויקטים אמיתיים, שהתנהלו על פי המתודולוגיה שנלמדה בקורס. משלב הבדיקות הראשוניות, דרך כל אתגרי הביצוע, ועד לאכלוס מחדש.

קרא עוד

ממליצים על הקורס

"

" הקורס מאגד בתוכו את המרצים המהווים את אנשי המקצוע המובילים בתחום הנדל”ן. המרצים מעבירים את הידע בצורה מדויקת, רלוונטית ובתחומים שונים התורמים בהורדת אי הודאות ויצירת מפת ידע כוללת על התחום, העוזרת להתנהל נכון ביום יום, ולהימנע מטעויות ומכשולים שעולים הרבה מאוד כסף "

ירון ביסמוט, יזם נדל"ן, תל אביב

" כבוגר הקורס ברצוני לציין את הארגון והמקצוענות בהרצאות, בחירת צוות המרצים וקביעת התכנים המקצועיים. בטוח אני שכל מי שעבר ועובר השתלמות במסגרת המרכז לנדל”ן בשיתוף האוניברסיטה העברית זכה להיות חלק ממשפחה מקצועית אוהדת "

מוטי זייד, מנכ"ל זייד את זייד שמאים וכלכלנים בע"מ

" הקורס מאגד בתוכו את המרצים המהווים את אנשי המקצוע המובילים בתחום הנדל”ן. המרצים מעבירים את הידע בצורה מדויקת, רלוונטית ובתחומים שונים התורמים בהורדת אי הודאות ויצירת מפת ידע כוללת על התחום, העוזרת להתנהל נכון ביום יום, ולהימנע מטעויות ומכשולים שעולים הרבה מאוד כסף "

אור הרפז, מנהל פיתוח עסקי חברת אאורה ישראל

" הקורס תרם לי רבות, איחד את הידע שלי בתחום ויצר אצלי סדר רב בהבנת התחום. כיום, כמנכ”ל חברה העוסקת במימון פרויקטים בהתחדשות עירונית, קל לי יותר להבין את המורכבויות של התחום, להיערך בהתאם לעסקאות ולהדריך את לקוחותי בדיוק מרבי "

דניאל הר-כסף, מנכ"ל חברת סילבר סיטי מימון פרוייקטים למגורים והתחדשות עירונית

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הקורס:

או חייג עכשיו 074-7579011

אודות מרכז הנדל"ן

המרכז לנדל"ן נוסד על מנת להוות זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף. המרכז הוקם לאור התנאים הסביבתיים המשתנים ללא הרף, ולאור מורכבות ורב תחומיות בענף המחייבים את השחקנים להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואקטואלי. המרכז, שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי ענף הנדל"ן את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם הציבור ועם מקבלי ההחלטות.
המרכז לנדל"ן מציע תכניות העשרה שנתיות, קורסים, השתלמויות וימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה. הקורסים המקצועיים שמציע מרכז לנדל"ן מתקיימים בשיתוף עם האוניברסיטה העברית והסגל ומונה דוברים בכירים מקהילת הנדל"ן של ישראל.

לפרטים ולהרשמה לחצו כאן